1 / 5

Whiplash


Sundance’te İzleyici Ödülü’nün üzerine bir de Büyük Jüri Ödülü’nü kazanan, Sundance’in ardından Cannes’da da Yönetmenlerin On Beş Günü bölümünde izleyiciyle buluşan Damien Chazelle imzalı Whiplash, Jazz'dan hoşlanan herkesin muhakkak izlemesi gereken bir film.

Özellikle müzisyenleri pek çok noktadan yakalayacak olan film, konservatuarda davul eğitimi alan 19 yaşındaki Andrew ile, okulun en acımasız Jazz ustası Fletcher arasındaki gerilim dolu ilişki üzerine kurulu.

Jazz, adanmışlık, hırs ve tutku dolu Whiplash, insanı 1 saat 46 dakika boyunca tuttuğu tiz notadan sessizliğe bıraktığında omuzlarınızdaki gerginliği farkedin, arkanıza yaslanın ve bir sigara yakın. 
2 / 5
3 / 5
Whiplash

Blog by Beste Türkön
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
5 / 5
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE