Olivier de Sagazan / Transfiguration

Bildiğiniz tüm korku salan karakterleri unutun! Olivier de Sagazan, karanlık oda halisünasyonlarınıza yeni bir soluk getiriyor. 

Bu adam tam bir deli!

Yüzünden başlayarak tüm vücudunu, boya ve kil ile şekilden şekile sokan deli adam Sagazan, kendi metamorfozunu kendisi kurguluyor. Bir bina gibi kendini inşa edip daha sonra silkelenerek tüm bu inşaatı üzerinden atıyor. Tüm insanlığa dev mesajlar içeriyor bu performansı. İlkel benlik ve varoluş gibi kavramların kol gezdiğini düşünebilirsiniz lakin düşünmeden izlemeniz hayretinize katkıda bulunacaktır.

Kongolu sanatçı, merkezini Fransa olarak belirlemiş. Resim, heykel, fotoğraf ve performans sanatçısı olan Olivier de Sagazan ile tanışın!

İyi seyirler.


1 / 3
Olivier de Sagazan / Transfiguration

Blog by Anıl Can
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
3 / 3
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE