LIFE


Simon Blakeney ve Stephen Lyle'nin yönettiği, 2009 İngiltere yapımı, 10 bölümlük bu vahşi hayat belgeselini henüz izlemediyseniz, bilmediğiniz çok şey var. BBC'nin muhteşem ekibinin 3 yıl süren çalışması sonucunda ortaya çıkan 'LIFE' , hayat ile yüzleşmenin zorlukları ile başlayıp, memeliler, kuşlar, av ve avcılar olarak devam etmekte.

İzlerken 'Yok artık!' dedirten, hayvanlar arasındaki hiyerarşiden tutun avlanma tekniklerine kadr bilmediğiniz herşey bu belgesel serisinde. Mutlaka izlemelisiniz.

İsterseniz Türkçe altyazılı, isterseniz Tuncel Kurtiz'in dublajından izleyebileceğiniz bu belgesel serisi çekilmiş en heyecan verici seri.

İyi seyirler.
2 / 3
LIFE

Blog by Anıl Can
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
3 / 3
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE