1 / 6

Birdman


Birdman gözden düşmüş bir sinema süper kahramanı hikayesi, aslında bir kara mizah. Zamanının meşhur kahramanı Birdman Riggan Thomson, kariyerine canlandıracağına can-ı gönülden inandığı bir Broadway prodüksiyonunda yer almaktadır. Çok inandığı projenin onun gelip geçici, fazla şişirilmiş bir film starı değil, gerçek bir sanatçı olduğunu kanıtlamak için son şansı olduğunu düşünürken, bir diğer yandan eski eşi, kız arkadaşı ve kızıyla arasındaki ilişkileri de düzenlemeye ve hayatını yoluna sokmaya çalışmaktadır.

Michael Keaton ve Edward Norton'ın tabiri caizse şov yaptığı, Zach Galifianakis, Andrea Riseborough, Amy Ryan, Emma Stone ve Naomi Watts'ın da dahil olduğu oyuncu listesiyle göz dolduran Birdman, modern klasikler arasında şimdiden yerini almaya aday bir film. 
2 / 6
3 / 6
4 / 6
Birdman

Blog by Beste Türkön
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
6 / 6
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE