Ozan Ata

PJ Harvey ve Akılalmaz Albüm Süreci

Müzik tarihinin kategorize edilemeyen kadın şarkıcılarından PJ Harvey, yeni albümünü Londra’nın kalbinde bulunan sanat merkezi Somerset House’da canlı bir enstalasyon şeklinde kaydediyor. 16 Ocak’ta başlayıp, dört hafta boyunca devam edecek bu akıl kaçırtan deneyime, o tarihlerde bileti olan her dünyalı tanıklık edebilecek.

Dört hafta boyunca camdan bir stüdyoya tıkılacak olan PJ harvey ve ekibi için dahi, şu an için bir muamma olan bu süreci deneyimleyecek şanslı kişilere teessüflerimizi; bu deneyimi, en azından albüm olarak kulaklıklarımıza taşıyacak olan Polly Jean’e de sevgilerimizi yolluyoruz.
1 / 3
PJ Harvey ve Akılalmaz Albüm Süreci

Ozan Ata
Other Posts
Arca - Xen
Gazelle Twin - Unflesh
Clark - Clark
Andy Stott – Faith in Strangers
Gusgus & East India Youth İstanbul'da!
Mr.Twin Sister
3 / 3
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE