Kenzo-Electric Jungle

Dünyaca ünlü markalar söz konusu olduğunda radikal hareketlere çok da açık olmamasını esefle kınadığımız moda sektörünün tam da göbeğinde, Kenzo gibi köklü bir markanın gözlerimizin önünde geçirdiği evrimin hepimizi mest ettiği bir gerçek.

Evrim teorisinin en güzel örneklerinden biri Mat Maitland ve ekibi geçen yıl sektördeki büyük markalara olan inancımızı tazeledi ve Kenzo-Electric Jungle videosunu yayınladı.

Çoğunlukla müzisyenlerle çalışan ve albümlere artwork tasarlayan Mat Maitland, kenzo.com'a verdiği röportajda müzisyenler ve moda markaları için iş üretmenin arasındaki farkı şöyle açıklıyor:

'Aslında iki sektörde de son kullanıcıya bir fantazi satıyorsunuz. Ancak müzik sektöründe dinleyiciyi müzisyenlerin peşinden sürükleyip onların yolculuklarına ziyeretçi olarak dahil olma fırsatı verirken, moda markaları söz konusu olduğunda insanlara onlardan biri olma hissini iletebiliyorsunuz'

Mat Maitland Kenzo ile işbirliğini tarif ederken 'Sanırım yıldızlar doğru hizaya girdi ve ortak görsel alanda buluştuğum bir marka ile çalışma fırsatım oldu' diyor.

Bize kalırsa çok da doğru söylüyor.

Şimdi susun ve sonraki sayfaya geçin.
1 / 3
Kenzo-Electric Jungle

Blog by Beste Türkön

Art Direction: Mat Maitland
Direction: Smith & Read / Mat Maitland
Animation: Natalia Stuyk
Production: Alastair Coe at Big Active 
Music: 'Mädchen Amick' by Buffalo Tide

Mat Maitland röportajı: www.kenzo.com
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
3 / 3
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE