Arter'in İstiklal Caddesi üzerindeki girişinde, sanatseverleri, katılım sağlayabildikleri performatif yuvarlak bir pinpon masası karşılıyor. Eserin adı "Yuvarlak Masa Tenisi", Singapurlu Lee Wen'e ait. Hemen sonrasında "Politik Palyaçolar" eseri ile Endonezya'dan Heri Dono kucaklıyor sizleri.
1 / 7
2 / 7
Taylandlı heykeltıraş Tawatchai Puntusawasdi, bir süredir İstanbul'da. "Göçebe Bakış" için araştırma süresine ihtiyaç duyan Puntusawasdi "Vapur Bankları" adlı enstelasyonunu, Boğaz'ın iki yakasını birbirine bağlayan vapurlara gönderme yapıyor. İstanbul'dan marangozlar ile çalışan sanatçının tasarladığı banklar, sergideki diğer birçok iş gibi performatif. Üzerine oturabilir, rahatsızlıklarının tadına bakabilir, böylece sanatçıyı daha iyi anlayabilirsiniz.
3 / 7
4 / 7
Jakkai Siributr - Transient Shelter(Geçici Barınak)
5 / 7
Son gün 04/01/2015. Kaçırmayın!
6 / 7
Contemporary Art from Southeast Asia | The Roving Eye

Blog by Anıl Can
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
7 / 7
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE