1 / 7

Anthony Gerace


Anthony Gerace Londra'da yaşayan ve üreten bir sanatçı. Grafik tasarım okuyarak başladığı kariyeri onu beklemediği noktalara taşımış. Grafik tasarımın poster yapmaktan ibaret olduğunu düşünürken aslında hep dikkatini çektiğini farkettiği elementleri de işin içine katarak kendi tarzını oturtmuş olan sanatçının işlerinde ön plana 3 öğe çıkıyor; kolaj, fotoğraf ve tipografi.

There Must be More to Life Than This

Monochrome renklerden oluşan, günümüz pikselleriyle özdeşleştirebileceğimiz, izleyicinin ilk anda dikkatini çeken kolaj çalışmalarını sanatçının kendi kelimelerinden okuyun:

"Bir insanı anlayabilmek için onu ne kadar görmeniz gereklidir? Ve bir şeyleri silmek beraberinde melankoliyi mi getirir? Eller, yüzler, gözler, gülüşler, jestler, renkler. Bu elementler There Must be More to Life Than This serisinin özünü oluşturuyor. "

Anthony Gerace'nin renklerinin peşinden gidin ve gözlerinizi soyut kolajlarına emanet edin.
2 / 7
3 / 7
4 / 7
5 / 7
6 / 7
Anthony Gerace

Blog by Beste Türkön

Daha fazlası için:
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
7 / 7
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE