Takipçilerinin heyecanla beklediği American Horror Story’nin 4. sezonu Freak Show ile Çarşamba gecelerini korkuya boğmaya devam ediyor.
2 / 12
6. bölüm ile tansiyonları tavana çakan Jessica Lange’in muhteşem performansı, 7. bölümü iple çekmek için birçok neden veriyor.
3 / 12
Dizinin birbirinden bağımsız çekilen her sezonunda oyuncuların başka karakterler ile tekrar karşımıza çıkması, hayran olunası oyunculukların bir sembolü gibi.
4 / 12
Dizinin ilk sezonundan Freak Show'a uzanan macerasında bayrağı hep muhteşem oyunculuğu ve güzelliği ile Jessica Lange taşıdı.
5 / 12
Birinci sezonda ruhlarla iletişim kurabilen bir medyum, ikinci sezonda lezbiyen bir muhabir, üçüncü sezonda ise Supreme'in kızını canlandıran Sarah Paulson'ın 4. sezonda hayat verdiği yapışık ikizlerin arasındaki mücadele, rahatsız olacaklarınızın en başında geliyor.
6 / 12
İlk sezonda Tate karakteri ile binlerce genç kızımızın gönlünü çalan, ikinci sezonda uzaylılar tarafından seçilen mağdur bir denek olan, üçüncü sezonda ise ölümü; aşık olduğu cadı sayesinde yenen Evan Peters, bu sezonda karşımıza "Istakoz Çocuk" olarak çıkıyor. Aslında özrü ile dizi içinde sıradan kalanlardan kendisi. Her sezonun yakışıklısı olmaktan hiç vazgeçmedi.
7 / 12
Kathy Bates bu sezon karşımıza "Sakallı Kadın" olarak çıkıyor. üçüncü sezonda bir cani olarak gördüğümüz Bates, bu sefer "Istakoz Çocuk"un annesi, sadık lakin hormonları bozuk bir kadını canlandırıyor.
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
American Horror Story | Freak Show

Blog by Anıl Can
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
12 / 12
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE