1 / 11

Rebecca Storm


Montreal bazlı fotoğraf sanatçısı Rebecca Storm'un işlerine baktığınızda kendinizi kah Alice in Wonderland'in ghettoda geçen fake bir versiyonunda, kah büyük annenizin şehrin biraz dışındaki eski yazlık evinde hissediyorsunuz.

Still life çekimleri, renkleri kullanımı, objelerle flörtü çokça ilgimizi çeken, daha önce VICE ve Dazed & Confused gibi hatrı sayılır dergiler tarafından da feature edilmiş olan Rebecca, şimdiden fotoğraf dünyasında kendi tarzıyla yer edinmeye başlamış genç sanatçılardan.

Buyrun Rebecca'nın kendi içinde çok enteresan bir harmonisi olan, izleyiciyi kullandığı renkler ve objelerle anında etkisi altına alan dünyasına dalın. 
2 / 11
3 / 11
4 / 11
5 / 11
6 / 11
7 / 11
8 / 11
9 / 11
10 / 11
Rebecca Storm

Blog by Beste Türkön

Daha fazlası için:
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
11 / 11
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE