BOBBY


Oscar Ödüllü Anthony Hopkins ve Helen Hunt'ın yanı sıra Oscar adayı Laurance Fisburne, William H. Macy ve Sharon Stone, Heather Graham, Lindsay Lohan, Demi Moore, Christian Slater ve Elijah Wood'dan oluşan dev oyuncu kadrosuna Emilio Estevez yönetmen ve senaryo yazarı olarak eşlik ediyor. 

Bobby, Amerika'nın umudu ve başkan adayı Robert F. Kennedy'nin 1968 yılında The Ambassador Otel'in önünde sabahın ilk saatlerinde uğradığı suikast gününe geri dönüyor ve Amerikan tarihini bir gecede değiştiren bu olayı yaşayan ve hayatları bir daha asla aynı olmayacak olan 22 kişinin hikayesini anlatıyor.

Çekildiği 2006 yılında; 

Uluslararası Eleştirmenler Birliği tarafından 'Yılın En iyi filmi', Hollywood Film Festivali'nde 'En İyi Kast' ödüllerine layık görülen film bu ödüllerle yetinmeyerek Altın Küre adaylığını da hanesine yazdırıyor.

Mutlaka izlemelisiniz!

2 / 5
3 / 5
4 / 5
BOBBY

Blog by Anıl Can
Other Posts
Suzanne Saroff
The Magician
The Summer House
NID
David Gaberle
Dull Men's Club
5 / 5
keinmagazine@gmail.com
Kullanım Koşulları:

www.keinmagazine.com tarafından üretilmiş fotoğraf, resim, video ve benzerleri kullanım ve içerik hakları saklıdır. Site içerisinde kulanılan, herhangi birine ait içeriğin hakları sahiplerine aittir.Terms of Use


All online content of www.keinmagazine.com (including all images, videos and other visuals) of the website cannot be used without the permission of the authors, artists and photographers noted.
Subscribe to our newsletter for monthly updates

Follow #KEIN
CLOSE